KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9884060
nr 988 4060
Harald Sallberg
(1895-1963), Sverige
Etsning, Harald Sallberg (1895-1963), Motiv från Söder mot Riddarholmen, signerad. 1933, 27x42
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 19 oktober 2015
kl 20:13:13
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
19 okt
Harald Sallberg
Läs mer om Harald Sallberg